ČO JE STEAK

O NÁS

Váš steak Vám pripravíme z rôzných druhov prvotriedného hovädzieho mäsa. Či už máte náladu na jemonosť a úžasnú textúru sviečkovej, výraznú chuť a šťavu roštenka alebo siahnete po exotike. Exotiku u nás reprezentujú kusy mäsa z argentínskych mladých býkov spojených s legendárnymi pokrmami ako poriadny T-bone steak či klasický roastbeef. To všetko pripravené na lávovom grile s ideálnou teplotou a nezameniteľnou chuťou. A steaky nie sú Vaša šálka čaju, pokojne sa ponorte aj do iných zákutí nášho bohatého a"la carte menu.

Stretnite sa v kruhu priateľov, kolegov či rodiny v Rosto. Sme ideálnym miestom na eventy akéhokoľvek druhu, ktoré Vám na mieru pripravíme. či už sú to živtotné jubileá, svadby, promoómcie, teambuldingy, alebo prosté stretnutia kamarátov pri úžasnom jedle a víne. Garantujeme Vám zážitok, ba ktorý len tak nezabudnete. Neváhajte a ozvite sa nám telefonicky alebo mailom.

 

FILET STEAK

Hovädzia sviečkovica je veľmi známy druh mäsa z pozdĺžnych strán chrbtice v bedrovej oblasti sa považuje za najkvalitnejšiu časť hovädziny. Obsah tuku je veľmi nízky, čo ocenia milovníci naozaj jemného mäsa, ktorým tento steak skutočne je.

 

Odporúčame

stredne krvavý
stredne prepečený

ROASTBEEF STEAK

Pochádzajúci zo zadnej časti chrbta – z nízkej roštenky. Patrí medzi najznámejšie steaky s typickou chuťou hovädzieho mäsa. Je obalený vrstvou tuku, vďaka ktorej má tento steak vynikajúcu vôňu a svoju jedinečnú chuť.


 

Odporúčame

stredne prepečený
 

ENTRECôTE STEAK

Druh mäsa z oblasti krčnej časti – vysoká roštenka. Je považovaný za vynikajúci steak, obsahuje viac tuku, taktiež aj tukové oko v strednej časti, ktoré spôsobuje výbornú šťavnatú chuť a arómu. 

Odporúčame

stredne prepečený